Працевлаштування в Україні, Польщі,Чехії, Німеччині, Франції, Литві, Латвії,Єстонії, Угорщині, Ісландії

Работа для украинцев в Германии
11.07.2017

Працевлаштування в Україні, Польщі,Чехії, Німеччині, Франції, Литві, Латвії,Єстонії, Угорщині, Ісландії

Lider Info допомагає у виготовленні пакету документів для виїзду за кордон.  Допомагаємо з трансортуванням до місця поселення. З нашимим набутими знаннями та великим досвідом,Ви швидко, та з максимальною користю для себе знайдете підходящу вакансію, у країнах Європи, з гідними умовами праці.

Ми успішно працюмо в сфері працевлаштування за кордоном на протязі тривалого часу. Допомагаємо знайти роботу, як громадянам України, які хочуть працювати в країнах Європи: Україні, Польщі,Чехії, Німеччині, Франції, Литві, Латвії,Єстонії, Угорщині, Ісландії. Робота в Польщі або в інших країнах Європи охоплює такі сфери, як будівництво, вантажні перевезення, кулінарія, обслуговуючий персонал та інші. Також допоможемо без проблем знайти роботу людям без спеціальної освіти чи кваліфікації.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Заявка: Ви звертаєтеся до нас будь-яким для Вас зручним способом (тел., мейл, вайбер, і і.д.).

Консультація: Ми проводимо консультацію і відповідаємо на Ваші запитання.

Укладання договору: Погоджуємо дату і час зустрічі, підписуємо договір, готуємо пакет документів для отримання візи чи виконуємо іншу заявку.

Отримання результату: Повідомляємо Вам про виконану роботу. Вручаємо пакет документів або висилаємо Новою Поштою. Подача в візовий центр підготовленого пакету документів.

Подача в візовий центр: Подача в візовий центр підготовленого пакету документів. Після отримання візи або до неї складаємо резюме на підбір вакантного місця.

Результат: Після узгодження приїзду з Вашого боку і з боку роботодавця, ми видаємо Вам транспортний лист і координуємо Вас під час перетину кордону і після.

Тож не гайте часу, робота за кордоном чекає саме на Вас. Приходьте, будемо раді співпраці.